Contact

Indien u enkele vragen zou hebben, kan u altijd iemand van het presidium contacteren via een van deze mailadressen: 

Preses (Nina Delvaux):
preses@clubtranslatio.be (of via info@clubtranslatio.be) 


Vice-Preses (Gwen Nedoklan):
vicepreses@clubtranslatio.be


Quaestor (Shauny Jonckers):
quaestor@clubtranslatio.be 


Ab-Actis (Quinten Regelbrugge):
abactis@clubtranslatio.be 


Schachtentemmers (Jasmien Van Oprooy & Mateusz Kraska):
schachtentemmer@clubtranslatio.be


Zedenmeesteres (Lien De Doncker):
zedenmeesteres@clubtranslatio.be 


Feest (Elisa Desmet, Hélène Xu & Yvan-Alex Birasa):
feest@clubtranslatio.be 


Tutor (Kirsten Roggeman):
tutor@clubtranslatio.be 


Sport (Lien De Doncker):
sport@clubtranslatio.be 


Ontspanning (Kevin Nooyens):
ontspanning@clubtranslatio.be 


Cultuur (Quinten Regelbrugge):
cultuur@clubtranslatio.be 


P.R. (Jasmien Van Oprooy, Willem Lemmens & Yvan-Alex Birasa):
pr@clubtranslatio.be 


Redactor (Chiara Van Imschoot):
redactor@clubtranslatio.be 


Media (Willem Lemmens & Chiara Van Imschoot):
socialmedia@clubtranslatio.be


Adres: Kleine Kauwenberg 22, 2000 Antwerpen