Contact

Indien u enkele vragen zou hebben kan u altijd iemand van het Translatio presidium contacteren via één van deze mailadressen: 

  • Preses (Bert Faes): preses@clubtranslatio.be (of via info@clubtranslatio.be)
  • Vice-Preses (Marnik Soetens): vicepreses@clubtranslatio.be
  • Schachtentemmer (Omar Van Vynckt): schachtentemmer@clubtranslatio.be
  • Schachtentemster (Flo Diels): schachtentemster@clubtranslatio.be
  • Zedenmeesteres (Alicia Vergauwen): zedenmeesteres@clubtranslatio.be
  • Quaestor (Alexander Van Gool): quaestor@clubtranslatio.be
  • Ab-Actis (Sophie Van Grunderbeeck): abactis@clubtranslatio.be
  • Feest (Lauranne Pringiers & Janne Wouters): feest@clubtranslatio.be
  • Tutor (Alicia Vergauwen): tutor@clubtranslatio.be
  • S.O.C. (Andreas Van Riel): soc@clubtranslatio.be
  • P.R. (Bram Lodewijks & Andreas Van Riel): pr@clubtranslatio.be
  • Redactor (Sophie Van Grunderbeeck): redactor@clubtranslatio.be
  • Cantor (Jana Leinders): cantor@clubtranslatio.be

adres: Kleine Kauwenberg 22, 2000 Antwerpen

Comments are closed.