Contact

Indien u enkele vragen zou hebben, kan u altijd iemand van het presidium contacteren via een van deze mailadressen: 

Preses (Nina Delvaux):
preses@clubtranslatio.be (of via info@clubtranslatio.be) 


Vice-Preses ( Ankie Habets & Babou Coremans ):
vicepreses@clubtranslatio.be


Quaestor (Jente Fabré):
quaestor@clubtranslatio.be 


Ab-Actis (Ankie Habets):
abactis@clubtranslatio.be 


Schachtentemmers (Quinten Regelbrugge):
schachtentemmer@clubtranslatio.be


Zedenmeesteres (Noa Van Stichel):
zedenmeesteres@clubtranslatio.be 


Feest (Kevin Nooyens & Noa Van Stichel):
feest@clubtranslatio.be 


Tutor (Sarah Malmedy):
tutor@clubtranslatio.be 


Sport (Mafe Luna):
sport@clubtranslatio.be 


Ontspanning (Gwen Nedoklan & Mafe Luna):
ontspanning@clubtranslatio.be 


Cultuur (Gwen Nedoklan & Mafe Luna):
cultuur@clubtranslatio.be 


P.R. (Ankie Habets, Kevin Nooyens & Laura Aerts):
pr@clubtranslatio.be 


Redactor (Babou Coremans):
redactor@clubtranslatio.be 


Media (Babou Coremans):
socialmedia@clubtranslatio.be


Schachtenmeester (Curtis Kidimbu-Luyindula):

schachtenmeester@clubtranslatio.be

 


Adres: Kleine Kauwenberg 22, 2000 Antwerpen